Виховна робота 

 

Структурою річного плану виховної роботи передбачено такі основні напрямки:

         -організаційна робота;
         -громадянське виховання;

         -військово - патріотичне виховання;
         -морально-правове виховання;
         -художньо - естетичне виховання;
         -трудове виховання;
         -формування здорового способу життя;
         -родинно - сімейне  виховання.

 

Виховна робота

          Виховна робота в училищі направлена на забезпечення всебічного розвитку особистості учня, сприяє самовихованню і самореалізації, спрямовує їх у своїй діяльності керуватися загальнолюдськими цінностями, глибоко розуміти традиції нашого народу.

          З кожним роком удосконалюється проведення традиційних загальноучилищних заходів військово-патріотичного, морально-правового та художньо-естетичного  спрямування. Проводяться заходи присвячені пам'яті Т.Г.Шевченка,  до дня пам'яті Чорнобиля , до святкування дня Перемоги та дня партизанської слави,  до святкування Дня збройних сил України, до святкування Всесвітнього дня бібліотек, , до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом , до Міжнародного жіночого дня, до святкування Новорічних свят, Міжнародного дня матері. На честь пам’ятних дат та свят ми проводимо різноманітні конкурси, конференції, запрошуємо спеціалістів, учасників подій.

          Також учні мають змогу проявити себе у таких заходах:"Алло,ми шукаємо таланти!", "День знань", "День учителя", "Нащадки козацької слави", предметних тижнях, конкурси професійної майстерності, «Чисті Роси», різноманітних конкурсах стіннівок.

          Училище активно співпрацює з бібліотекою ім.М.Горького, музеями міста, соціальними службами, з центром зайнятості та Чорнобильським фондом. Діти охоче спілкуються зі спеціалістами, отримують нову інформацію з першоджерел, що надає змогу збагатити свій внутрішній світ та розкрити свій духовний потенціал.  

          Велику увагу приділяємо трудовому вихованню та захисту навколишнього середовища. Учні та працівники училища активно приймають участь в  міських та училищних суботниках.    

          Класні керівники та майстри виробничого навчання проводять профорієнтаційну роботу в школах міста. Також наприкінці квітня ми проводимо День відкритих дверей, де ознайомлюємо учнів шкіл з матеріально-технічною базою училища, провидимо їх по кабінетам, знайомимо з викладачами та майстрами виробничого навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

close