МОТОРИСТи, яких готують в нашому училищі, контролюють роботу головних і допоміжних двигунів та механізмів, обслуговують та ремонтують їх. На сучасних суднах управління головними та допоміжними двигунами здійснюють через системи автоматики. Саме тому сучасний моторист мусить бути всебічно розвиненим фахівцем.

Романтична також професія МАТРОСа. Це він стоїть за штурвалом, швартує судно до причалу, першим ступає на беріг. Він на судні як дбайлива господарка, що підтримує морський порядок.
Багато треба знати та вміти матросу. Знання лоції та навігації роблять його помічником штурмана. При вантажних операціях він керує підйомним механізмом, а у разі потреби спускає шлюпку на воду та керує нею.
Досвідчені моряки кажуть: "Дорога в капітани починається з матроса". Прагнеш стати моряком- поспішай до нашого училища на навчання.

ТОКАР - одна з найнеобхідніших та розповсюджених у нашій країні професій. Без токарів-професіоналів не змогла б сьогодні людина виготовити навіть простіші механізми. Без токарів не обходяться й сучасні морські судна. Сучасне виробництво ставить дуже високі до теоретичної та практичної підготовки токарів. Таку підготовку можна пройти в нашому училищу.

close