Архів 


 


Педагогічні читання

На зимових канікулах в училищі були проведені педагогічні  читання, направлені на проблеми  сучасного викладання дисциплін. На прикладах предметів  математики (Фролова В.І.), географії (Богданович В.І.), креслення (Сухініна Г.І.) та  англійської мови (Сабенгуз С.Г.) викладачі та  майстри  побачили нові технології  проведення сучасного уроку з використанням інноваційних технологій. 


Новорічні  свята 

В училищі  25 грудня  був проведений  святковій  вечір - "Коляда".
    Журі гідно оцінило  виступи наших учасників. Призові місця були розділені  між групами:

І - 223 гр.
ІІ - 221 гр.
ІІІ - 122 гр. 


Онкохворі діти 

На  новорічних  святах курсанти нашого училища відвідали  онкохорих дітей  в  лікарні, привітали із новорічними святами,   кожній дитині дісталася своя іграшка. 

 


Тиждень  права  

З 6 по  12 грудня  проходив тиждень права. Наприкінці   тижня  пройшов  "Брей-рінг", у  якому брали участь  курсанти першого курсу.  


Зустріч з волонтером

5 листопада в більшості країн світу святкують Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку. Друга назва даного свята - День волонтерів. У нашому училищі проходила зустріч з волонтером Тетяною, яка допомагає бійцям, які прийшли із зони АТО і перебувають на лікуванні в лікарнях Одеси. Вона розповіла нашим курсантам про постраждалих солдатів, їх потреби і бажання. Ми бажаємо всім пораненим якнайшвидшого одужання!

Дорогі волонтери! Прийміть від нас найщиріші вітання з Вашим святом. Висловлюємо Вам слова подяки від свого імені та від імені кожної людини за Ваш безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.


 

close